Gamisport.sk

Gamisport.sk je internetový obchod so zameraním na športové a outdoorové produkty so širokou ponukou oblečenia, obuvi, turistického vybavenia a potrieb pre letné i zimné športy.

V ich ponuke nájdete produkty mnohých svetových značiek a na trhu sú už vyše 25 rokov. O kvalite ich produktov a služieb svedčí tisícky spokojných zákazníkov, nielen u nás na Slovensku, ale aj v celej Európe a teraz aj vo v Spojených štátoch.

Spoločnosť Gamisport bola založená v roku 1992 ako kamenný obchod so športovým vybavením. Postupom času bol predaj rozšírený o mnoho ďalších značiek a predaj bol presunutý aj na trh online nákupov a vznikol e-shop Gamisport.cz. Po úspešných prvých rokoch internetových predajov začali mať o produkty záujem aj zákazníci zo zahraničia, a tak prišla expanzia na zahraničné trhy, napríklad Nemecko. S rozširujúce sa klientelou a ponúkaným sortimentom sme neskôr prenikli aj na trhy Rumunska, Maďarska, Slovinska a ďalších krajín Európy. Riadili sme našu stratégiu podľa dopytu zákazníkov a teraz patrí Gamisport k predajcom kvalitného tovaru značiek typu Salewa, Silvini, Asolo, Craft, Direct Alpine, Adidas, Mammut, La Sportiva, Husky a mnoho ďalších.

E-shop so športovým vybavením Gamisport.sk

Veríme, že si u nás každý vyberie z veľkého množstva športového vybavenia e-shopu Gamisport.sk.
Skryť popis