Outdoorové vybavenie

V kategórii outdoorové vybavenie nájdete všetko, čo potrebujete pre stanovanie či v kempe, alebo v prírode. Správna výbava je jednou z najdôležitejších častí pre váš výlet, teda je potrebné správne vybrať. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako si vybrať stan, spacák, alebo čo si nesmiete zabudnúť so sebou na dovolenku, to všetko sa môžete dozvedieť v článkoch, ktoré nájdete v pokračovaní a alebo v stručnom popisku viď. nižšie.

Čo všetko so sebou teda potrebujete?

Co si nesmíte zapomenout vzít na kempování »

Vybavenie, ktore si s tebou na stanovací dovolenku vezmete, Priamo ovlicní zazitok z naj. Či ide o váhu vybavením jenoduchost Zloženie a Alebo komfort.

Karimatka - karimatka vám pri spaní má zabezpečiť dobrý spánok a bezbolestné telo a príjemné vstávaním

Varič - Moze si vybrať Medzi niekoľkými variantama variči, nechaj pôjde iba o kartuša s malým varičom, alebo varis s platničky, alebo dokonca gril

Riad - bez nádobí si však nič neuvaríte

Stan - o tom aká dôležitá je voľba stanu a na čo sa pri jeho skríningu sa mozem dozvedieť v článku "Ako si vybrať stan?"

Ako vybrať stan »

Skladací nábytok - so sebou si pre pohodlie strávené pri večeri u jedla alebo pri kartách môžete zaistiť skladacím stoličkami a stolkama, alebo pri dlhodobej dovolenke v kempe si môžete všetky oblečenie z kufrov vybaliť do skladacie skrine.

Chemický záchod, kempingová sprcha - pre prípady, kedy budete stanovať ďalej od civilizácie, mimo možnosť použitia toalety, mohol by sa vám hodiť chemický záchod alebo na osprchávní sa skladací přenostná sprcha

Spacák - jedna z najdôležitejších Catia vašej výbavy, spacák vás má udržať v teple a bez neho nie je spanie vždy ideálne, samozrejme podľa toho, kedy a kde budete stanovať. Viac sa však môžete dozvedieť v článku "Ako vybrať spacák"

Ako vybrať spacák »

Vyššie je súhrn tých najdôležitejších vecí pre pohodlné kempovanie. Avšak máte možnosť vziať si so sebou veľa ďalších doplnkov, ktoré vám vašu dovolenku ako spríjemní, tak uľahčí. Všetko nalezente tu, v kategórii "Outdoorové vybevaní"

Skryť popis